Sportverenigingen in onze Gemeente

Dat de (sport)verenigingen in onze Gemeente niet stil zitten, blijkt o.a. uit het feit dat wij de survivalgemeente van Nederland genoemd worden. Fisherman’s Friend StrongmanRun, Goldrush Survivalrace en de Reggesurvival zijn hier de grote voorbeelden van, met vooral de eerste met een enorme landelijke uitstraling, tot zelfs over de grenzen. Daarnaast uiteraard nog diverse andere spektakels op sportgebied, kijk maar eens in de geschiedenis van de SSHN. Zeg niet dat er in de gemeente niets gebeurt, want dan zit je er goed naast. Maar onze prachtige omgeving met z’n vlaktes, bossen, heuvels en water leent zich daar dan ook bij uitstek voor.

De grote klapper: Sportgemeente van het jaar 2016!!!!

Trots is hier op z’n plaats; trots op onze gemeente, op onze mooie omgeving, op onze verenigingen en vooral: OP ONZE VRIJWILLIGERS!